bendrastatybiniai-darbai

Bendrastatybiniai darbai

Bendrastatybiniai darbai – tai aukščiausios kokybės įmonės “Rainių statyba” teikiamų paslaugų kompleksas. Bendrovė atlieka statybos, remonto, pertvarkymo, rekonstrukcijos darbus visuomeninės paskirties, administraciniuose, gamybiniuose, gyvenamuosiuose ir žemės ūkio objektuose.

Kvalifikuoti ir ilgametę darbo patirtį turintys mūsų įmonės specialistai visoje Vakarų Lietuvoje atlieka statybos ir montavimo darbus, susijusius su metalo, betono, medžio ir kitomis konstrukcijomis, imasi statinių išorės ir vidaus apdailos darbų, kokybiškai apšiltina namus, vykdo žemės tvarkymo darbus, formuoja estetišką aplinką.

Naudodami tik aukštos kokybės žaliavas, šiuolaikines technologijas ir atsakingai vykdydami įsipareigojimus, bendrastatybiniams darbams suteikiame garantijas, teikiame medžiagų ir gaminių sertifikatus.

Bendrovės “Rainių statyba” komanda padės bet kuriais bendrastatybinių darbų klausimais: atliks griovimo darbus, montuos įvairias konstrukcijas, užsiims glaistymo, gruntavimo, dažymo, sienų ir lubų lyginimo, plytelių klijavimo, šildomų grindų įrengimo ar inžinerinių tinklų klojimo darbais.

Bendrastatybiniai darbai:

  • objektų statyba ir konstrukcijų montavimas,
  • konstrukcijų šiltinimas,
  • pastatų vidaus ir išorės apdaila,
  • žemės tvarkymas,
  • tvarkomieji statybos darbai.