viesuju-pastatu-renovacija

Viešųjų pastatų renovacija

Įmonė “Rainių statyba” užsiima įvairių viešųjų pastatų renovacija ir rekonstrukcija. Renovuojame visus viešuosius visuomeninės paskirties pastatus: ligonines, universitetus, mokyklas, darželius, poilsio paskirties statinius ir k.t. Viešųjų pastatų renovacija atliekama tuose pastatuose, kurie nebeatitinka galiojančių statybos ir šiluminių charakteristikų normų.

Viešųjų pastatų renovacija – tai pastatų modernizavimas, suteikiantis mažesnių išlaidų už šildymą, pastato ilgaamžiškumo, didesnės jo vertės, estetiškos aplinkos garantiją. Siekdami sumažinti viešųjų pastatų energijos praradimo nuostolius, pagerinti darbines ir mokymosi sąlygas bei padėti sutaupyti šildymui skirtas lėšas, mes siūlome kokybiškiausią statybos ir montavimo darbų kompleksą.

Viešųjų pastatų renovacija apima platų teikiamų paslaugų spektrą:

  • keičiame langus, duris,
  • rekonstruojame ir apšiltiname stogą,
  • šiltiname viešojo pastato sienas,
  • atnaujiname ar keičiame šildymo sistemas.

Dirbdami su kokybiškomis medžiagomis ir pasinaudodami naujausia technologija, kompetentingi ir profesionalūs mūsų darbuotojai užtikrina kokybišką viešųjų pastatų renovaciją bei geresnę ir patogesnę žmonių buitį, darbą, mokymąsi bei ugdymąsi. Visa tai – UAB “Rainių statyba” atsakomybė.